HELLA Bundelband (8KW 044 038-003)

  • Artikelnr: 8KW 044 038-003
  • EAN: 4082300180497
  • SKU: 6272009
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: A 76
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Doorsnede (mm²) vanaf 4,0
Doorsnede (mm²) tot 6,0
Kleur Geel
Vorm Ringvorm
Stekkeruitvoering-ID M10

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    AEBI 18-3420308
    IKARUS 70004-05275
    MAN ZF07912110114
    BOMAG 60.018.030
    HITACHI 501.847
    GOLDHOFER 002919200
    GOLDHOFER 153615
    GOLDHOFER 19376
    SPIERINGS 437271
    AHLMANN 4110790A
    ATLAS COPCO 0402302
    KRAMER 56374
    YANMAR 5350246600
    PAUS AR2-1402
    KRONE 3037560
    KRONE 515029378
    LANGENDORF 1134837
    SCHMITZ CARGOBULL 980966
    TEREX 0402302
    TEREX 5350246600
    DOLL 8172756
    HYDREMA 586134
    MAFI 000,572,5283
    WEIRO 15700
    SCHWARZMÜLLER 2556
    FELDBINDER 007951

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info