HELLA Bundelband (8KW 044 023-003)

  • Artikelnr: 8KW 044 023-003
  • EAN: 4082300180282
  • SKU: 6271977
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: A 54
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Doorsnede (mm²) vanaf 4,0
Doorsnede (mm²) tot 6,0
Kleur Geel
Type stekker Huls voor platte stekker
Stekkeruitvoering-ID 6,3 x 0,8

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    AEBI 18-3420008
    AUWÄRTER 11028888
    AUWÄRTER 1511.003.50
    FRUEHAUF L-SX0013-002
    IKARUS 70004-05556
    MAN ZF912013004
    FAUN 564090
    NEOPLAN 1102 888 8
    NEOPLAN 1511.003.50
    BOMAG 60.017.010
    CASE IH 0040158
    HITACHI 501844
    O&K 0040158
    LIEBHERR 6 000 050
    JOHN DEERE 12 01 9022
    DEMAG 05513140
    RENDERS 99770301
    SPIERINGS 437121
    SPIERINGS ATV437121
    ATLAS COPCO 0335457
    KOMATSU 05513140
    KRAMER 56229
    HOBBYCAR 6430270085
    HYMER 4173
    PAUS AR1-1182
    KRONE 0924696/0
    KRONE 500924696
    KRONE 9305016
    LANGENDORF 1134816
    SCHMITZ CARGOBULL 061133
    TEREX 0335457
    TEREX 05513140
    TEREX 5350246810
    DOLL 8172532
    HYDREMA 586138
    BROSHUIS 35315154
    KNAUS 600194
    KNAUS K600194
    REISCH 5005303
    DELVANO 8040690
    FELDBINDER 004931

     

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info