HELLA Bundelband (8KW 044 022-004)

  • Artikelnr: 8KW 044 022-004
  • EAN: 4082300195842
  • SKU: 6271975
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: A 53
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Doorsnede (mm²) vanaf 1,5
Doorsnede (mm²) tot 2,5
Kleur Blauw
Aantal 1000
Type stekker Huls voor platte stekker
Stekkeruitvoering-ID 6,3 x 0,8

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    AUWÄRTER 11028890
    AUWÄRTER 1511.004.50
    FRUEHAUF L-SX0013-001
    IKARUS 700.04-0005-296
    IKARUS 70004-05296
    SCANIA 20 223 949
    VW 111 971 941
    NEOPLAN 1102.889.0
    NEOPLAN 1511.004.50
    CASE IH 0 707148 7
    CASE IH 7 067756
    LIEBHERR 6 000 316
    CLAAS 691 542 0
    JOHN DEERE 12 01 8022
    DEMAG 05511440
    GOLDHOFER 154105
    AHLMANN 4135401A
    KOMATSU 05511440
    KRAMER 56228
    YANMAR 5350126800
    HOBBYCAR 6430250087
    HYMER 1054411
    HYMER 1606.07.7
    VÖGELE 3515019115
    PAUS AR1-1181
    KRONE 0924695/0
    LANGENDORF 1134815
    LANGENDORF B17-0815
    SCHMITZ CARGOBULL 061131
    SCHMITZ CARGOBULL 1054
    SCHMITZ CARGOBULL 1-FZELEK0056
    TEREX 0321202
    TEREX 05511440
    TEREX 5350126800
    TEREX 5350246800
    JUNGHEINRICH 28402670
    DOLL 8172517
    REISCH 5002145
    HOLMER 1025000486
    FELDBINDER 004932
    FELDBINDER 007156

     

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info