HELLA Markeringslicht (2XS 955 031-001)

  • Artikelnr: 2XS 955 031-001
  • EAN: 4082300187472
  • SKU: 4754542
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: E13 9401
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Monteerwijze Opbouw
Inbouwplaats Montage aan zijkant
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Zonder gloeilampen
Controleteken ECE
Aantal lichtfuncties 1
Lamptype R5W
Lichten-bouwtype Halogeen
Lichtfunctie met contourlicht
Lichtschijfkleur Melkwit, Rood, Wit
Registratietype ADR/GGVS getest
SVHC 7439-92-1; loodchromaat

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    AEBI 0260641-6
    AEBI 20-3410541
    AUWÄRTER 1503.746.00
    DAF 086 7506
    FRUEHAUF L-SX0221-001
    MACK 4381 81213
    MAN 1503.746.00
    MAN 28.22526.060201
    MAN 82.25260.6020
    MAN ZF252606057
    MERCEDES-BENZ 000 482 47 24
    MERCEDES-BENZ A 000 482 47 24
    SCANIA 1 700 08
    SCANIA 1 906 744
    SCANIA 20 223 914
    VAN HOOL 10511851
    VOLVO 14 371 907
    FAUN 6254 93
    FAUN 9970-8476344
    NEOPLAN 1503.746.00
    SISU 187-201-2537
    AGRIA 1140 618 75
    CASE IH 1710-319
    CASE IH 8476344
    O&K 1710319
    O&K 8476344
    LIEBHERR 1 003 765 0
    DEMAG 62185740
    GOLDHOFER 157878
    KÖGEL 307225
    NOOTEBOOM 0225528
    RENDERS 99700218
    AHLMANN 1829179
    AHLMANN 4195281A
    CATERPILLAR 847-6344
    KRAMER 56104
    PACTON 181598
    PAUS 531543
    KRONE 0944178/0
    LANGENDORF 1134623
    SCHMITZ CARGOBULL 063748
    SCHMITZ CARGOBULL 1-FZELEK0071
    TEREX 62185740
    JUNGHEINRICH 51486755
    MANITOU 4195281A
    DOLL 7060248
    SOMMER 1402955031001
    SOLARIS 1503-031-001
    VDL I02-4175
    DELVANO 8041273
    AGRIFAC 7706780
    KAMAG 80307225
    SCHWARZMÜLLER 34672
    FELDBINDER 054232
    ROSENBAUER 534181

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info