HELLA Markeringslicht (2XS 005 020-017)

  • Artikelnr: 2XS 005 020-017
  • EAN: 4082300221985
  • SKU: 4751937
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: E1 31407
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Monteerwijze Opbouw
Inbouwplaats Montage aan zijkant
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Zonder gloeilampen
Controleteken ECE
Spanning (Volt) 12, 24
Aantal lichtfuncties 1
Lamptype T4W
Lichten-bouwtype Halogeen
Lichtfunctie met contourlicht
Lichtschijfkleur Transparent, Rood
Registratietype ADR/GGVS getest
Technische informatie

Lampglas voorzijde helder, achter rood.
2 bevestigingsschroeven ST3,5 x 16-C.
Lampglas voorzijde helder, achter rood. Met rubberpendel
55 x 42 mm.
Contourlamp
met tule

Documenten

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 090 6673
    DAF 090 7596
    FRUEHAUF L-SK0101
    FRUEHAUF L-SK0150-001
    IVECO 41629815
    IVECO 503290593
    KÄSSBOHRER 7.534.160.000
    MAN 28 12526 0604 71
    MAN 81.25260.6047
    MAN ZF252605000
    MERCEDES-BENZ 532 001 7
    MERCEDES-BENZ A 532 001 7
    MITSUBISHI Z1219011
    SCANIA 17 020 017
    SCANIA 20 223 833
    VOLVO 2 076 848 9
    FAUN 99708464301
    STEYR 8.125.26.060.62
    CASE IH 449531
    CASE IH 449531 BDN93
    O&K 8464301
    LIEBHERR 6 000 780
    LIEBHERR 6 071 351 08
    LIEBHERR 6 905 028
    LIEBHERR 6 908 028 08
    LIEBHERR 6071351
    DEUTZ-FAHR 065 38035
    JOHN DEERE 19 81 2023
    JOHN DEERE WZ2601620
    DEMAG 25519040
    EVOBUS 7 534 160 000 0
    KÖGEL 187496
    KÖGEL 80187496
    SPIERINGS 402531
    HAKO 90-32191-0
    KOMATSU 42106H2780
    KRAMER 56097
    SPERRY NEW HOLLAND 449531
    SPERRY NEW HOLLAND 80449531
    PUTZMEISTER 240808004
    KRONE 0924502/0
    LANGENDORF 1134592
    LANGENDORF B17-0073-1
    SCHMITZ CARGOBULL 060182
    SCHMITZ CARGOBULL 061625
    SCHMITZ CARGOBULL 062986
    SCHMITZ CARGOBULL 062987
    SCHMITZ CARGOBULL 1381
    SCHMITZ CARGOBULL 1-FZELEK0069
    SCHMITZ CARGOBULL ELO007-0094
    SCHMITZ CARGOBULL ELO007-0095
    TEREX 1765459
    DOLL 7039295
    DOLL 8176146
    DOLL 8176178
    FLIEGL A26618
    REISCH 5003143
    SOMMER 1402005020011
    SOMMER 2800047001
    KEMPF 21135
    FELDBINDER 004916

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info