HELLA Markeringslicht (2XS 005 020-001)

  • Artikelnr: 2XS 005 020-001
  • EAN: 4082300171945
  • SKU: 4751922
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: E1 31407, L 18
  • Vervangt: 2XS 005 020-003
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Monteerwijze Opbouw
Inbouwplaats Links, Bovenaan, rechts, Montage aan zijkant
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Zonder gloeilampen
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met lamphouder
Controleteken ECE
Spanning (Volt) 24
Aantal lichtfuncties 1
Lamptype T4W
Lichten-bouwtype Halogeen
Lichtfunctie met contourlicht
Lichtschijfkleur Transparent, Rood, Wit
Registratietype ADR/GGVS getest
Korte informatie

*** Origineel reserveonderdeel

Vervangt
  • 2XS 005 020-003

Documenten

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    AUDI KDWHLO9458
    AUWÄRTER 11025491
    AUWÄRTER 1503.907.00
    AUWÄRTER 2204
    AUWÄRTER 823-UL001
    AUWÄRTER 823-VL001
    DAF 086 7504
    FORD 83 989 809
    IKARUS 70004-07224
    IVECO 4222 5777
    IVECO 4232 5601KZ5508-78
    IVECO 5032 91373
    KÄSSBOHRER 7 534 134 000
    MAN 11025491
    MAN 81.25260.6014
    MAN 88.25260.6014
    MAN N1.01102-5491
    MAN ZF000502001
    MERCEDES-BENZ 000 482 47 21
    MERCEDES-BENZ 000 820 93 56
    MERCEDES-BENZ 003 820 13 56
    MERCEDES-BENZ A 000 482 47 21
    MERCEDES-BENZ A 000 820 93 56
    MERCEDES-BENZ A 003 820 13 56
    SCANIA 1 906 734
    SCANIA 20 223 851
    VOLVO 1 404 270 0
    VOLVO 2 076 848 6
    VOLVO 20004374312
    VOLVO 4 374 312
    VOLVO 5 929 108 8
    VOLVO 59291088
    VOLVO 7 034 592 4
    VOLVO 8001001900004
    VOLVO 800100900004
    VOLVO RM59291088
    VW KDWHLO9458
    FAUN 1710-313
    FAUN 8464 300
    FAUN 99707723582
    FAUN 99708464300
    NEOPLAN 1102.549.1
    NEOPLAN 1503.907.00
    NEOPLAN N1.01102-5491
    STEYR 7.534.18.300.00
    CASE IH 47381350
    CASE IH 51413545
    CASE IH 8464300
    CASE IH U5183022
    O&K 1710313
    O&K 8464300
    SAME 16006018
    LIEBHERR 6 001 131
    LIEBHERR 6 001 131 08
    LIEBHERR 607139108
    KARMANN 2050
    DEUTZ-FAHR 011 6006018
    DEUTZ-FAHR 160 06018
    FENDT 72617542
    FENDT X 830 180 147 001
    FENDT X 830.180.147.000
    JOHN DEERE 10 51 35
    JOHN DEERE 18 06 9023
    JOHN DEERE 50 51 23
    JOHN DEERE AZ 39 131
    DEMAG 46164440
    EVOBUS 0008209356
    EVOBUS 003 820 13 15
    EVOBUS 003 820 13 56
    EVOBUS 003 820 16 56
    EVOBUS 7 534 183 000 0
    EVOBUS A0038201356
    EVOBUS A0038201656
    GOLDHOFER 154536
    NOOTEBOOM 1367084
    CATERPILLAR 171-0313
    HAMM 00354252
    KRAMER 0003321302
    KRAMER 56096
    SENNEBOGEN 017665
    AGCO 72617542
    AGCO X830 180 147 000
    AGCO X830 180 147 001
    YANMAR 5350657810
    HYMER 0865031-0
    HYMER 1603151
    HYMER 41757.2
    HYMER 9953090
    HYMER 9953091
    ZIEGLER 126069
    VÖGELE 3515160195
    TEREX 1663923
    TEREX 46164440
    TEREX 5350657810
    DOLL 7060777
    BROSHUIS 35188580
    KNAUS 615074
    KNAUS K615074
    REISCH 5005562
    SOMMER 1402005020001
    SOLARIS 1503-907-010
    VDL 188820
    VDL 20188820
    VDL 40111500
    HOLMER 1020013107
    FELDBINDER 004915
    FELDBINDER 007154
    ROSENBAUER 04401330
    ROSENBAUER FE1690

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info