DOLZ Waterpomp (B120)

  • Artikelnr: B120
  • EAN: 8430632021203
  • SKU: 64462830
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Gewicht (kg) 4,12

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    IVECO 500362859
    IVECO 99479817
    RENAULT 7701474551
    RENAULT TRUCKS 5001850379
    RENAULT TRUCKS 5001853804
    RENAULT TRUCKS 500362859

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info