DOLZ Waterpomp (A160)

  • Artikelnr: A160
  • EAN: 8430632011600
  • SKU: 64458045
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Behuizing Met behuizing
Gewicht (kg) 1,8

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    AUDI 026121010A
    AUDI 026121010AV
    AUDI 026121010D
    AUDI 026121010DV
    AUDI 026121010DX
    AUDI 055121010
    AUDI 055121010X
    AUDI 056121005
    AUDI 056121005A
    AUDI 056121011
    AUDI 056121013A
    AUDI 068121005
    AUDI 068121005B
    AUDI 068121005C
    AUDI 068121005X
    AUDI 068121010
    AUDI 55121010
    AUDI 56121011
    AUDI 68121005
    AUDI 681210058
    AUDI 68121010
    VW 056121005A
    VW 068121005
    VW 068121005B
    VW 068121005C
    VW 068121005X
    VW 68121005
    VW 681210058

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info