SWAG Chassisveer (40 94 6933)

  • Artikelnr: 40 94 6933
  • EAN: 4044688469335
  • SKU: 161201900
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Lengte [mm] 368
Buitendiameter [mm] 142
Inbouwplaats Vooras
Draaddiameter [mm] 12,5
Algemene informatie

De door ons geleverde producten zijn uitsluitend bedoeld
voor het gebruik volgens de voorschriften. De inbouw mag
alleen door opgeleid vakpersoneel plaatsvinden. Producten
worden regelmatig zonder montagehandleiding geleverd.

Alternatieven

FEBI BILSTEIN Chassisveer (46933)
FEBI BILSTEIN Chassisveer (46933)
€ 37,53

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    OPEL 03 12 256
    OPEL 03 12 257
    OPEL 03 12 260
    OPEL 03 12 302
    OPEL 3 12 256
    OPEL 3 12 257
    OPEL 3 12 260
    OPEL 3 12 302
    VAUXHALL 093179669
    VAUXHALL 093179673
    VAUXHALL 093179682
    VAUXHALL 093182179
    VAUXHALL 93179669
    VAUXHALL 93179673
    VAUXHALL 93179682
    VAUXHALL 93182179

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info