SWAG Chassisveer (40 94 6879)

  • Artikelnr: 40 94 6879
  • EAN: 4044688468796
  • SKU: 161201895
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Lengte [mm] 314
Buitendiameter [mm] 130
Inbouwplaats Vooras
Draaddiameter [mm] 11
Algemene informatie

De door ons geleverde producten zijn uitsluitend bedoeld
voor het gebruik volgens de voorschriften. De inbouw mag
alleen door opgeleid vakpersoneel plaatsvinden. Producten
worden regelmatig zonder montagehandleiding geleverd.

Alternatieven

FEBI BILSTEIN Chassisveer (46879)
FEBI BILSTEIN Chassisveer (46879)
€ 28,44

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    OPEL 03 12 102
    OPEL 03 12 110
    OPEL 03 12 111
    OPEL 3 12 102
    OPEL 3 12 110
    OPEL 3 12 111
    VAUXHALL 009195993
    VAUXHALL 009196163
    VAUXHALL 009196164
    VAUXHALL 09195993
    VAUXHALL 09196163
    VAUXHALL 09196164
    VAUXHALL 9195993
    VAUXHALL 9196163
    VAUXHALL 9196164

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info