FEBI BILSTEIN Remtrommel (17310)

  • Artikelnr: 17310
  • EAN: 4027816173106
  • SKU: 46741928
  • Verpakkingseenheid: 2
  • Prijs p/st: € 33,15
Op voorraad (levertijd 1-2 werkdagen)

Specificatie

Attributen
Aantal gaten voor montage 4, 1
Breedte (mm) 50,0
Dikte [mm] 69,2
Binnendiameter [mm] 230,0
Buitendiameter [mm] 265,2
Steek wielbouten (mm) 100
Maximale buitendiameter (mm) 231
Inbouwplaats Achteras
Gewicht (kg) 4,2
Centreringdiameter [mm] 57
Algemene informatie

De door ons geleverde producten zijn uitsluitend bedoeld
voor het gebruik volgens de voorschriften. De inbouw mag
alleen door opgeleid vakpersoneel plaatsvinden. Producten
worden regelmatig zonder montagehandleiding geleverd.

Alternatieven

TOPRAN Remtrommel (205 238)
TOPRAN Remtrommel (205 238)
€ 29,51
TOPRAN Remtrommel (207 011)
TOPRAN Remtrommel (207 011)
€ 30,19
BLUE PRINT Remtrommel (ADBP470019)
BLUE PRINT Remtrommel (ADBP470019)
€ 35,91
NK Remtrommel (253614)
NK Remtrommel (253614)
€ 39,07
TRW Remtrommel (DB4391)
TRW Remtrommel (DB4391)
€ 40,00

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    OPEL 05 68 063
    OPEL 05 68 066
    OPEL 05 68 267
    OPEL 5 68 063
    OPEL 5 68 066
    OPEL 5 68 267
    VAUXHALL 024444067
    VAUXHALL 090495034
    VAUXHALL 093189219
    VAUXHALL 095526656
    VAUXHALL 24444067
    VAUXHALL 90495034
    VAUXHALL 93189219
    VAUXHALL 95526656
    GENERAL MOTORS 024444064
    GENERAL MOTORS 090495034
    GENERAL MOTORS 24444064
    GENERAL MOTORS 90495034

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info