SPIDAN Askoppeling aandrijfas (U 321)

  • Artikelnr: U 321
  • EAN: 4019064301455
  • SKU: 220219330
  • Verpakkingseenheid: 1

Niet leverbaar

Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Lengte 1 [mm] 82,4
Diameter 1 (mm) 30,20
Type askoppeling Kruiskoppeling
Smering Met vetsmering
Kwaliteit Premium
Technische informatie

Gehoekte smeernippel centraal op het penkruis

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    IVECO 42530886
    IVECO 42535251
    IVECO 42541367
    IVECO 42541373
    IVECO 42546332
    RENAULT TRUCKS 5000806121
    RENAULT TRUCKS 5001860801

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info