SPIDAN Stuurkolom (54757)

  • Artikelnr: 54757
  • EAN: 4019064335627
  • SKU: 4256648
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De SPIDAN stuurkolom 54757 zorgt voor een heerlijk stuurgevoel van jouw auto. Deze stuurkolom is van hoogwaardige kwaliteit en erg scherp geprijsd. Deze SPIDAN stuurkolom werkt Electrisch. Voor een goed stuurgevoel en weer langdurig moeiteloos werken van het stuur is deze stuurkolom de juiste keuze. 

Verifieer deze stuurkolom overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Attributen
Werkwijze Electrisch
Links-/rechtsbesturing voor voertuigen met stuur links
Technische informatie

Voor elektronische instelwerkzaamheden is een geschikt
diagnoseapparaat vereist.

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    FORD 1700377
    FORD 1700390
    FORD 1761935
    FORD 1761936
    FORD 1796265
    FORD 1796266
    FORD 735517029
    FORD 735517033
    FORD 735544215
    FORD 735544219
    FORD 735570995
    FORD 735570999
    FORD 77365515
    FORD 77365516
    FORD 77366150
    FORD 77366151
    FORD 77366394
    FORD 77366395
    FORD 9S513C529PC38C5
    FORD 9S513C529PC38TD
    FORD BS513C529AA38C5
    FORD BS513C529AA38TD
    FORD CS513C529AA38C5
    FORD CS513C529AA38TD

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info