VALEO Bougie (246862)

  • Artikelnummer: 246862
  • EAN: 3276422468620
  • SKU: 12679004
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: L11HC
  • Prijs p/st: € 1,72

Niet leverbaar

Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Met de VALEO bougie 246862 loopt jouw auto weer als nieuw. Onder andere toepasbaar in diverse 145 (930_) modellen. De L11HC bougie is van een erg hoge kwaliteit en zeer scherp geprijsd. De VALEO bougie heeft een schroefdraadlengte van 19mm. . Met sleutel 21 is deze te demonteren. Deze bougie geeft jou de zekerheid van iedere keer weer een soepele start en vlekkeloze rit.

Ook bougies gaan bij ons per stuk. Staat bij onderstaande specificaties bijvoorbeeld aangegeven “Vereist aantal stuks: 4” of “Aantal: 4” dan is dit het aantal dat gemonteerd behoort te worden op jouw auto. Dit aantal kun je dan gemakkelijk bestellen en zo heb je er altijd genoeg voor de montage!

Deze bougie past onder andere in jouw 145 (930_)! Verifieer een bougie overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Attributen
Motorcode AR33501
Bougie 1-massa elektrode
Schroefdraad lengte [mm] 19
Elektrodenafstand (mm) 0,8
Sleutelwijdte 21
Aanhaalmoment van [Nm] 20
Aanhaalmoment tot [Nm] 30
Gewicht (kg) 0,061

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    AUDI 101000000AB
    AUDI 101000006AC
    CITROËN 91517002
    CITROËN 95618378
    CITROËN 95619043
    FIAT 46 229 251
    FIAT 46229251
    FIAT 60 504 563
    FIAT 60504563
    FIAT 7 554 442
    FIAT 7554442
    HONDA 98079-56811
    HONDA 9807956811
    MERCEDES-BENZ 0031591103
    MERCEDES-BENZ 0031591203
    MERCEDES-BENZ 0031591303
    MERCEDES-BENZ 31591103
    MERCEDES-BENZ 31591203
    MERCEDES-BENZ 31591303
    NISSAN 22401-V0516
    NISSAN 22401V0516
    PEUGEOT 91517002
    PEUGEOT 95618378
    PEUGEOT 95619043
    RENAULT 7700724821
    RENAULT 7701366269
    RENAULT 7701366516
    RENAULT 86 71 004 056
    RENAULT 8671004056
    VOLVO 273596
    VOLVO 273597
    VW 101 000 002 AB
    VW 101 000 034 AA
    VW 101000000AB
    VW 101000002AB
    VW 101000006AC
    VW 101000034AA
    DACIA 7700724821
    KIA 00259-18-110
    KIA 25918110
    KUBOTA 13078-6771-6
    KUBOTA 1307867716

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en als eerste op de hoogte van onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vindt je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info

    CHAT