CHAMPION Oliefilter (COF100235S)

  • Artikelnummer: COF100235S
  • EAN: 4044197763252
  • SKU: 21307661
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: COF100235S
  • Vervangt: C235/606
  • Prijs p/st: € 5,99
Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)

Specificatie

Het CHAMPION oliefilter COF100235S houdt de olie in jouw auto schoon zoals geen ander filter dit kan. Onder andere toepasbaar in diverse 145 (930_) modellen. Het COF100235S oliefilter is van hoogwaardige kwaliteit en erg scherp geprijsd. Het betreft een Opschroeffilter. Dit CHAMPION oliefilter heeft een diameter van 76,0mm, heeft een binnendiameter van 71,0mm, heeft een hoogte van 87,0mm. Met dit filter gaat jouw auto weer vele kilometers mee en hoef je geen enkel ogenblik naar het oliefilter om te kijken.

Dit oliefilter past onder andere in jouw 145 (930_)! Verifieer dit filter overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Hoogte (mm) 87,0
Schroefdraadmaat 3/4"-16 UNF
Binnendiameter [mm] 71,0
Buitendiameter [mm] 76,0
Bundeltype Doos
Filter type Opschroeffilter
Verpakkingslengte [cm] 7,8
Verpakkingsbreedte [cm] 7,8
Verpakkingshoogte [cm] 9
Technische informatie

met anti-leegloop klep

Technische informatie

met bypass klep

Technische informatie

met anti-vlotter klep

Vervangt
  • C235/606

Documenten

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    FIAT 4434791
    FIAT 4469396
    FIAT 4469397
    FIAT 4469398
    FIAT 4469399
    FIAT 4469400
    FIAT 46805828
    FIAT 5939832
    FIAT 7724167
    INNOCENTI 6004434791
    PEUGEOT 1109H1
    GENERAL MOTORS 93891771

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en als eerste op de hoogte van onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vindt je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info

    CHAT