MANN-FILTER Brandstoffilter (WK 512)

  • Artikelnummer: WK 512
  • EAN: 4011558906702
  • SKU: 7572582
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Prijs p/st: € 7,56
5+ direct leverbaar

Specificatie

Het MANN-FILTER brandstoffilter WK 512 zorgt voor kraakheldere brandstof. Onder andere toepasbaar in diverse 145 (930_) modellen. Het brandstoffilter is van hoogwaardige kwaliteit en erg scherp geprijsd. Dit MANN-FILTER brandstoffilter heeft een diameter van 55mm, heeft een hoogte van 163mm. Voor optimaal en landgurig gebruik is dit brandstoffilter uiterst geschikt. Dit zodat je voor vele kilometers brandschone benzine/diesel in je motor ingespoten krijgt.
De aansluiting betreft een diameter van 7,9mm ingang en de uitgaande diameter is 7,9mm.

Dit brandstoffilter past onder andere in jouw 145 (930_)! Verifieer het filter overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Bouwjaar vanaf 08-1995
Hoogte (mm) 163
Buitendiameter [mm] 55
Ingang ø [mm] 7,9
Uitgang ø [mm] 7,9
Buitendiameter 1 [mm] 55
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    CITROËN 1567 89
    FIAT 46 474 249
    FIAT 46403932
    FIAT 46403933
    FIAT 46441236
    FIAT 46523087
    FIAT 60811822
    FIAT 60811904
    FIAT 60812738
    FIAT 71736100
    JAGUAR 1X 43 9155 A
    JAGUAR 1X 43 9155 AA
    JAGUAR C2S 20906
    JAGUAR C2S 2768
    JAGUAR C2S 40500
    JAGUAR C2S 43206
    JAGUAR C2S 45278
    LADA 2123-1117-010
    LADA 2123-1117-010-00
    LADA 2123-1117-010-02
    LADA 21230-1117-010-00
    LADA 21230-1117-010-02
    OPEL 25164444
    OPEL 25320277
    OPEL 808568
    OPEL 817645
    OPEL 818508
    OPEL 818509
    OPEL 818510
    OPEL 818514
    OPEL 818568
    PEUGEOT 1567 88
    VAG 6X0 201 511
    VAG 6X0 201 511 B
    VAG 6XO 201 511 B
    GENERAL MOTORS 25121353
    GENERAL MOTORS 25160729
    GENERAL MOTORS 25161333
    GENERAL MOTORS 25313359
    GENERAL MOTORS 90353562
    GENERAL MOTORS GF633

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en als eerste op de hoogte van onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vindt je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info

    CHAT