VALEO Luchtfilter (585274)

  • Artikelnummer: 585274
  • EAN: 3276425852747
  • SKU: 13571030
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Prijs p/st: € 9,68

Niet leverbaar

Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Het VALEO luchtfilter 585274 zorgt voor een brandschone luchttoevoer. Onder andere toepasbaar in diverse 145 (930_) modellen. Het luchtfilter is van hoogwaardige kwaliteit en erg scherp geprijsd. Dit VALEO luchtfilter is 171mm breed en is 300mm lang, heeft een hoogte van 34mm. Voor optimaal en landgurig gebruik is dit luchtfilter uiterst geschikt. Dit voor vele kilometers en je hoeft er geen enkel ogenblik meer naar om te kijken.

Dit luchtfilter past onder andere in jouw 145 (930_)! Verifieer het filter overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Bouwjaar vanaf 09-1994
Motorcode AR33501
Lengte (mm) 300
Breedte (mm) 171
Hoogte (mm) 34
Vorm Hoekig
Gewicht (kg) 0,3

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    ALFA ROMEO 0060538923
    ALFA ROMEO 60538903
    ALFA ROMEO 60538923
    ALFA ROMEO 60570436
    ALFA ROMEO 71736130
    ALFA ROMEO 71736154
    LANCIA 5983859
    LANCIA 71736149

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en als eerste op de hoogte van onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vindt je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info

    CHAT